Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baja a mosógépnek?

Mi lehet a baja a mosógépnek?

Figyelt kérdés
Centrifugázáskor, össze-vissza rázkódik és zörög, elrázkódik a helyéről.
2014. szept. 13. 11:57
 1/4 Budwa ***** válasza:
A mosógépben van egy olyan érzékelő ami nézi mennyire egyenletesen van elosztva a ruha. Az egyenletlen ruha töltettől rázkódik. Valószínűleg az ment tönkre. Ne használd így a gépet, mert tönkre vágja a motort és a csapágyat is. Vigyázz vele így.
2014. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Budwa!


Nem minden mosógépben van érzékelő. Láttam olyan gépet, ami 30 másodperc alatt érte el a maximális fordulatszámot, (direkt) és lesz@rta a gép, hogy rázkódik vagy sem! Csak ment.



Nincs annak semmi baja! Annyi, hogy nem egymagában kellene mosni a pulcsikat, meg a fürdőszobai lábtörlőt.


Szerinted! Mi baja lenne?

2014. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Budwa ***** válasza:

jó, én modern gépre gondoltam, semmi írás nem volt arról, hogy milyen gépe van az illetőnek. Persze hogy egy hajdu centrifugában nincsen semmi. Egyértelmű

de gondolom modern gépe van. Arról se volt szó, mennyi ruha van benne. persze hogy önmagában nem tudja kiegyenlíteni a súlyt, de ez le is van írva a kezelési útmutatóban, hogy mindig több ruhát mossunk benne.

ezekről mind nem írt az illető, ezért gondoltam arra, amit leírtam. nem kell rögtön nekem ugrani és hülyének nézni

2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ugrottam!


Csak az a baj, hogy az embereke 90%-a nem olvassa el a használatit, hanem: Juhééé megjött a gép!!! Kapcsoljuk be és mossunk vele! (2 évvel később) Rázkódik a mosógép... Kérdezzük meg a gyakorikérdéseken! És biztos vagyok benne, hogy a kedves kérdező a használati útmutató még mindig nem olvasta el, és a google-ba se írt be semmit még annyit sem: Mosógép rázkódásának okai!

2014. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!