Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tapasztalat mosógép tetején...

Tapasztalat mosógép tetején elhelyezhető szárítógépről? Milyen típusú van Neked, milyen magas a kettő együtt, bevált?

Figyelt kérdés
Kell konzol? Azonos márkájú mosó- és szárítógép kell, ugye? Milyen paraméterekre kell figyelni a vásárláskor? Minden érdekel, az is, hogy hol vetted, érdemes volt-e, stb. Köszi :)

2014. szept. 23. 12:44
 1/4 anonim válasza:
Én ugyan még csak 16 vagyok,de nekünk is úgy van,hogy a mosógépen van a szárító,már évek óta,nekünk bevált,vagyis inkább anyának mert általában ő mos.:) és igen,ugyan az a márka mind kettő.(azt nem tudom milyen márka,ha kell megnézem) :D :)
2014. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miele mind a kettő ... kétszer olyan magas a kettő együtt, mint egy-egy külön (mivel ezek a gépek többnyire szabvány magasságúak lemérsz egyet és megszorzod kettővel) ... igen, azonos típus kell, mert az alsó tetején kialakított sínbe mennek a felső lábai


és nagyon megéri a szárító, a feleségem azóta minden esti imába belefoglalja a nevem és a szárítóét, hogy vettem neki ... ja, és qrva drága volt mindkettő

2014. szept. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Tehát kifejezetten olyan mosó- és szárítógpet kell választani, amelyek egymásra rakhatók?
2014. szept. 23. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!