Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » ÜDV! Van egy kb:10 éves ORION...

ÜDV! Van egy kb:10 éves ORION TV-m. Az lenne a gondom, hogy néha elmennek a csatornák amiket beállítottam. És akkor ujra kell keresni mindent. Ezt főleg akkor csinálja ha gyorsan ki és be kapcsolom. Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Ilyen fogyatékos válaszokat ne irjatok, hogy dobja ki meg ilyenek! :) Köszi :D Teljesen jól müködik amugy szépek a szinek.
2010. jan. 21. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Dobja ki. Az Orion TV színei pedig higgye el, nem szépek.
2010. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly nyáron egyszerűen, egyik napról a másikra leblokkolt, beállt készenléti módba. Gyönyörű volt rajta még előtte a kép, de egyre kevésbé volt hajlandó behozni a csatornákat. Nem lehetett vele mit kezdeni, kidobtam, van helyette egy olcsó kis képcsöves AKAI tv. (Saturnban 20 ezer ft. egy ilyen, ingyen házhoz viszik).
2010. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a baja bekapcsolom és csatorna nuku azt akkor egy félórát kerestem mert úgy eltűnt de kidobtam és vettem egy samsugot
2010. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyfeszültségű tápegység hibája okozhat ilyen hibát, elöregedett alkatrész miatt.

A hiba keresése és a javítása tényleg több lehet mint egy olcsó új TV ára.

2010. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A csatorna tárolópanel memóriáját azért veszti el,mert elöregedett,kiszáradt kondenzátor miatt már lassan töltödik be, és elejti a feszültséget,ezért felejti el a csatörnákat pl.bekapcsoláskor.ki kell cserélni akkor jó lesz
2010. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12 ezer lett volna a javítás, megvettem az újat (AKAI). Nem nagyon éri meg javíttattni.
2010. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!