Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Indukciós tűzhelyek/főzőlapok...

Indukciós tűzhelyek/főzőlapok között milyen különbségek vannak, ami miatt érdemes a drágábbat venni?

Figyelt kérdés
Nyilván a főzőzónák száma/teljesítménye, de ezen túl mire érdemes figyelni? Gagyit nem akarok venni, de fölöslegesen sem akarok költeni.

2014. okt. 15. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Extrák amik meggondolandóak: Flexi Cook: több zóna egybekapcsolható. Slider: csúszka vezérlés (kényelmes) Timer: programozható kikapcsolás. Booster: extra erős fokozat. Forráspont érzékelés. Üres forralás tiltása. Van még pár, de főként ezek. Szólj ha több segítség kell. Lajos
2014. okt. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszönöm a válaszokat.

Flexi cook jól hangzik, de nem tűnik létszükségletnek. Slider ízlés kérdése, én inkább nyomkodós vagyok. Booster úgy látom a legalapabb hatvanpárezreseken is akad. Forráspont érzékelés, üres forralás, timer is jól hangzik, de nem tűnik az sem létszükségletnek jópár év gázos után :) Perszer nem haszontalan, de tudok élni nélküle.

Ezekben egyébként van, ami elromoljon az ilyeneken? mi megy tönkre?

Most mindenféle oldalakon összehasonlítottam egy például 70ezres zanussit egy 140ezres gorenjével és nem nagyon látom, hogy a dizájnon kívül komoly különbség lenne, legalábbis ami indokolná a dupla árat. De lehet, hogy rosszat néztem.

Szóval akkor úgy is szólhat a kérdés, hogy miért NE vegyem meg a 70ezres zanussit, amennyiben a fenti extra funkciókra nincs szükségem és booster van benne :)

2014. okt. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!