Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » WAVES HB-60S.1 botmixer...

WAVES HB-60S.1 botmixer készletnek miért nics sehol Magyar nyelvű bármilyen jellegű információja, elvileg a SPARban lehet kapni, ő forgalmazza! -?

Figyelt kérdés

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]



2014. okt. 22. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy ennek nem egyezik a típusszáma, de -szerintem- a készülék ugyanaz:

[link]

2014. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért lehet az hogy a Spárban WAVES HB-60S.1

A Tesco-ban Clatronic SMS3190

És egy hozzáértő SPAR közeli ember azt mondta hogy ez egy SENCOR márkájú...


Nem értem én ezt, de kinézetre ugyanaz amit linkeltél annyi különbséggel hogy a gépen Clatronic helyett WAVES van

2014. okt. 22. 20:52
 3/5 A kérdező kommentje:
na meg a WAVES-nél van a gombnál leírás a Clatronic-nál nincs, de ennyi
2014. okt. 22. 20:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd mond el a hozzáértő SPAR közeli embernek, hogy a SENCOR nem csinál ilyet, csak hasonlót!

[link]

Ne rágódj azon, hogy ahány forgalmazó, annyiféle elnevezés.

A Suzuki Wagon R meg az Opel Agila is két különböző gyártmányú autó, mégis egyformák!

Hidd el, a belinkelt PDF a te géped használatija, ráadásul magyarul is olvasható!

2014. okt. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem akkor is azt mondták a spárban ezalapján a cikkszám alapján hogy sencor, amit nem is igazán értettem, de csak tudja ha ő ott a műszaki cuccok felelőse
2014. okt. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!