Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a különbség a presszó és...

Mi a különbség a presszó és eszpresszó kávéfőző között?

Figyelt kérdés

Karácsonyra szeretnék szüleimnek kávéfőzőt venni, viszont én nem kávézok így még az alap dolgokkal sem vagyok tisztában.

Amennyire tudtam utánanéztem, viszont nem mindig találtam meg azt a választ amire igazán kíváncsi voltam.


Mi a kettő fajta kávéfőző között a különbség?

Szüleim általában fekete kávét isznak ha jól láttam.



2014. nov. 21. 16:45
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:

A kettő ugyanaz csak az egyik rövidítve. Mindenki fekete kávét iszik ez a 'fekete' olyan hétköznapi szóhasználat, a simán 'kávé' ugyanazt jelenti.


Pár dolog befolyásolni fogja mit vehetnél nekik, tűzhelyen főzik e vagy elektromosat vennél, minőségre valódi eszpresszó az igény vagy elég a filteres vagy más elektromos. Na meg az ára.


Kávéfőzőkről kicsit:

[link]

2014. dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!