Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Abban kérnék segítséget, hogy...

M.a.t.t kérdése:

Abban kérnék segítséget, hogy adott egy siemens mosogatógép. Minden be van kötve hideg víz, szennyvíz. A kérdés az lenne, hogy miért mos végig hideg vízben? Gondolom az nem befolyásolja hogy nem volt belerakva a tabletta?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegnap üzemelték be? Szerviz.

Hőfokszabályzás hibára tippelek.

2014. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha tegnap. Ismerőstől vettem. Nincs hozzá magyar nyelvű kézikönyv se mert németből van. Előtte használták kb tavasz óta nem volt üzemeltetve.
2014. nov. 22. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hidegvízben mos? Hány fokra van beállítva?
2014. nov. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha kinyitom hideg benne minden. Nincs gőz sem. A kimenő víz csöve is hideg mikor nyomja ki a vizet. 65°C- ra volt állítva.
2014. nov. 22. 13:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért nem értem (bár a mosógépek nem biztos, hogy ugyanolyan logika mentén dolgoznak), mert az én, meg sok mosógép addig nem megy tovább, amíg a vízhőfok nem éri el a beállított értéket, mert ha én 60 fokon akarok mosni, akkor annak meg kell lenni, különben nem 60 fokos mosás.

Ha netán sietni akarok és odafigyelek és vízvételkor rányitom a melegvízcsapot is, hamarabb végez, mert melegebb vízről hamarabb felfűt.

E szerint, annak be sem kéne fejezni a mosást, mert hiányzik egy feltétel.

De biztos van, aki ezt jobban ismeri, másképp tudja.

Erre mondtam, ha rossz a vízhőfokérzékelés, azaz többet érez, akkor végigmehet.

2014. nov. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló jól írta. Ha végigmegy a program, akkor jobb esetben a hőérzékelő kuka, legrosszabb esetben az agya mondta fel a szolgálatot.
2014. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!