Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős mosógép - melyik...

Elöltöltős mosógép - melyik márkát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Anyámék mosógépe néhány napja meghibásodott. Garancia már nincs, megjavíttatni pedig nem érdemes. A motor és a vezérlőelektronika is hibás, mindkét alkatrész cseréje már nem éri meg anyagilag. Tudom, hogy most nincs pénzük új gépre, így arra gondoltam, hogy meglepem őket egy újjal, úgyis közeleg a karácsony. Viszont teljesen tanácstalan vagyok, a feleségem a felültöltős gépekre esküszik, de náluk csak az elöltöltős gép jöhet szóba. Lakótelepen élnek, a gép az előszobai gardrób szekrénybe van beépítve. A méret nem számít, mert viszonylag nagy hely van hagyva minden irányban. Csak annyi elképzelésem van, hogy 7kg-os töltetű legyen, mert apám allergiája miatt viszonylag gyakran kell mosni a paplanokat, párnákat. A címkék szerint ezek bátran moshatóak ilyen gépben, így nem kellene többet mosodába vinni őket. A maximum ár kb. 90 ezer forint. Aki ilyen géppel rendelkezik és megosztaná velem a tapasztalatait, annak nagyon megköszönném!
2014. nov. 26. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, így hog ymaximum 90 ezer és 7 kg töltetű legyen, nicn smit javasolni, emelyiket megkapod enyniért. Nekem AEG-et javasoltak, csak 5 kg-os, 120 volt 5 éve, azóta naponta mo svele a feleségem, és hibátlan. Tehát AEG, de nem 90 az ára.
2014. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Árban tudok feljebb menni, ezzel nincs gond. Viszont minél magasabb az ár, ők annál kellemetlenebbül fogják érezni magukat, ezért lőttem be ezt az árat. Persze, örülni fognak neki, de jobban éreznék magukat, ha saját erőből tudták volna megvenni és nem az én segítségemmel. Ők még régimódiak, nem szeretnek segítséget elfogadni, főleg ha anyagiakról van szó. Hiába magyarázom nekik, hogy ez annak a befektetésnek a "hozama", amit az én taníttatásomba fektettek anno.
2014. nov. 30. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Mi itt rendeltük, előltöltős Lávamat, rosszul írtam nem 5 kg-os hanem 6, alaposan utánanéztem mielőtt megrendeltük, például mosógépes fórumok, és a mosógép szerelők is ezt a típust ajánlották. Hogy felültöltős vagy előltöltős, azt a hely dönti el, a felültöltős keskenyebb.

[link]

2014. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!