Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hol lehet Miskolcon Samsung...

Hol lehet Miskolcon Samsung porszívóba cserélhető papír porzsákot venni?

Figyelt kérdés
Tokaj szolgáltatóház környékén lakom, főként villamossal közlekedem.

2014. nov. 27. 12:21
 1/4 anonim válasza:
Nem vagyok miskolci, de miért nem rendelsz? A porzsákbázis webáruházban eddig minden ismerősöm talált, és házhoz viszik :)
2014. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, végszükség esetén megteszi, de nem akarok 1000 ft szállítási költséget fizetni, egy nagyjából ugyanannyiba kerülő termékért. Nekem ez így luxusnak tűnik. Biztos lehet valahol egy ekkora városban személyesen is kapni.
2014. nov. 28. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire beutazod Miskcot a jegyek /benzin is kijon annyiba, rendelhetel tobbet egyszerre hisz elall nem ker enni, ugyis felhasznalod
2014. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Végül, ha nehezen is, de megoldódott a dolog. A "Médiaizé" (nem akarom itt direktben reklámozni őket)áruházban kaptam megfelelő porzsákot. Először egy utángyártott papírt vettem, de nem volt megfelelő az illeszték mérete, az eredeti papírtól meg csak 200 ft-tal volt drágább a mikroszálas, szóval annál maradtam. (Kicserélték.) Már benne van a porszívóban, de azóta még nem porszívóztam, majd meglátom, hogy hogyan szuperál.


Utolsó kommentelőnek meg annyit, mivel mindig tömegközlekedéssel járok, ezért van bérletem, szóval egy plusz út ide vagy oda, anyagilag nem jelent semmit, időm meg mostanság van annyi, hogy bemenjek a városba. Meg hát a csere kicsit bonyolultabb lett volna postán.


P.s: Csak nem valami érdekeltségetek van abban az ajánlgatott áruházban? :) (Bocs' ezt nem hagyhattam ki.)


P.s.2:Tanulság (azoknak akiknek hasonló kérdésük van-volt-lesz): Úgy tűnik porszívókat is forgalmazó nagyáruházakban lehet porzsákot venni, és nem háztartási boltokban, ahol először kerestem.


P.s 3: Ha valakinek még lenne javaslata, ne habozzon, bármikor válaszolhat még, mert bár vettem egy csomaggal most, olcsóbban vagy közelebb szívesebben vennék legközelebb. :)


Nektek is jó takarítást kívánok! :)

2014. dec. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!