Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Orion cf2 kombinalt tuzhelye...

Orion cf2 kombinalt tuzhelye kinek van?

Figyelt kérdés

Nem regen vettunk egyet.. ket visszajelzo led van rajta.. a bal oldali akkor vilagit ha bekapcsolom a sutot, ezt ertem. Viszont a jobb oldali allandoan vilagit ha bevan dugva. Nektek is igy van akinek ilyen tipusu tuzhelye van? Nem akkor kellene neki csak vilagitania ha a 4 gazego kozul legalabb egy hasznalat alatt van?

Koszi nektek!


2014. dec. 10. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyan nem cf2, de orion kombnált tűzhelyem van.

Néztem ezt a cf2-t, kép alapján annyi különbséget látok hogy az enyimen van piezzo, a tieden nincs, amúgy ugyan az.

Nekem is világítottí (már kégett) a jobb oldali folyamatosan. Ez pusztán azt jelzi hogy áram alatt van a készülék.

2014. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!