Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyit bírnak a Tesco akkus...

Mennyit bírnak a Tesco akkus és vezetékes fúrói?

Figyelt kérdés
Az érdekelne érdemes e vesződni a Tesco sajátmárkás fúróival egy ütvefúróval és egy akkus fúróval. Fele vagy harmada az ára a többihez képest, gondolom nem ok nélkül. Mi a véleményetek?

2014. dec. 11. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

az ár nem mindig jelzi pontosan a minőséget.

vagy tíz éve vettem az aldiban nyolcezerért egy profi akkus fúrógépet, mai napig használom..van melette más márka is, amelyik négyszeresébe került(mert világmárka, és szakboltban vettem)annak minősíthetetlen az állapota.


vettem háromezerért tescos akkus fúrót, de az pár napra kellett. addig gyönyörűen működött, hiba nélkül, aztán kuka.

2014. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még annyit, hogy a teszko nem gonoszságból árul gyengébb, de nagyon olcsó fúrógépeket. azt is ki kell fogni.

vettem itt már egykezes kis csiszológépet, 115 ös koronggal úgy, hogy az eladó szerint egy napot fog kibírni..azt mondta hozzam vissza, mert azonnal cserélik. vettem kettőt, darabját kétezerért, a mai napig kiválóan működnek. nos ez nyolc éve volt.


aztán a méh telepen kikukáztam egy skil fúrógépet, alig volt húsz éves...a mai napig javítás nélkül működik, a kapcsolójának egy csavarja nem érintkezett.


szóval szerencse is kell.

vegyél egy olcsót, ha tönkremegy visszaviszed.

2014. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az akkus fúrórol nem tudok nyilatkozni, de a vezetékessel a járdát kellett volna kifúrni, de ennyitől leégett, már csak lassan forog körbe-körbe.

Ha csak arra kell, hogy néhanapján egy fába lyukat fúrj, arra megfelelő

2014. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az akkusnak is hosszabb távon lehet, hogy csak az akkuja nyikkan meg.... ezt meg lehet javítani, azaz cserélni a cellákat.
2016. febr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!