Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Letöröltem valahogy a power...

Letöröltem valahogy a power point-ot, hogyan kell visszaállítani?

Figyelt kérdés
Valahogy letöröltem a world-öt és most veszem észre, hogy még a Power Point sincs meg:/ Ha valakinek van valami hasznos tippje, hogy mire kattintgassak, és leírja, annak nagyon örülnék:) Dolgozathoz kell:(

2014. dec. 18. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hiszem , hogy A program hozzáadásából - onnan törölted. sztem csak az ikont. Akkor az ikont a "C" +hajtó-gondolom alapból oda telepítetted, és onnan másolsz ikont! De csinálhatsz 1 rendszer vissza állítást...
2014. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az ikonját törölted le, akkor semmi baj. Megtalálod a programot a c:\Program Files\Microsoft Office\ könyvtárban. Valamelyik alkönyvtárban ott lesz a POWERPNT.EXE vagy a WINWORD.EXE. Persze ez verziótól függően változhat. Ha a Program Files könyvtárban töröltél, akkor az újratelepítés segít.
2014. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az ikonját töröltem:/ és rendszer visszaállítást hogyan kell?
2014. dec. 18. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Előszeded szépen a telepítőjét és lefuttatod a javítást.
2014. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vissza állítás: start-minden program-kelléke, és abban +találod, a többi értelem szerint.
2014. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

google: Rendszervisszaállítás.


Egyébként ott van a Prezi, meg ha van onedrive fiókod, akkor van online Word ingyen. Ha diák vagy nem kínlódj vele.


[link]


Regisztrálj ben ezen az oldalon és INGYEN megkapod az Office csomag összes programját, és a legújabbakat a 2013-as verziót. Plusz mellé még a 10GB online felhő helyett 1TB online tárhelyet kapsz! Ne vacakolj vele. Töltsd le ingyen az eredetit

2014. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!