Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Termosztát: tönkrement?

Termosztát: tönkrement?

Figyelt kérdés
Computherm 098-as termosztátunkon se kép-se hang. 4 napig nem voltunk itthon, és kikapcsolt, tíz fok van a lakásban! A "reset"-gombra nem reagál, csak felvillant egy 22-est és újra kikapcsol. Elemet cseréltünk. Már csinált ilyet egyszer, akkor valahogy visszaállt, de most semmi! Van valakinek esetleg tapasztalata vagy ötlete, hogy mit csináljunk vele? Vagy erre számítsunk mindig ha elutazunk? Mitől lehet?...
2010. febr. 3. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen típus van nekem is. Nekem is csinál olyat, hogy elmegy pár másodpercre és visszajön, de gondolom a hőmérsékletet méri vagy nem tudom, nem értek hozzá. 9 éve semmi baja. Ha az elem gyenge, akkor szokott ilyet csinálni nekem, hogy bedöglik. Ha biztos nem elem hiba, akkor valami komolyabb gondja van. Egy kazán szerelőt kell megkérdezni. De szerintem csere lesz, mert az ára miatt nem érdemes javítani.


Lex

2010. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem mindegy az elem fajtája sem.
2010. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

kazanszerelo )

cseret ajanlok,es nagy mazlid volt hogy nem volt hideg es nem tett kart a rendszerben

2010. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!