Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem átlátszó minden...

Miért nem átlátszó minden otthoni hűtőszekrény ajtaja?

Figyelt kérdés
Nem lehetne energiát megspórolni azzal, hogy előre kigondolja az ember, hogy mit honnan kell kivenni? Sokan percekig gondolkoznak a kitárt hűtőajtó előtt.

2014. dec. 28. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én nem szeretnék átlátszó hűtőajtót. Olyan rumlisnak tűnne a konyha.

Ha nem tudod, mit egyél, nyisd ki, amíg megnézed, mi a választék. Csukd be, majd találd ki, mit szeretnél. Utána már tudatosan nyúlsz be érte.

2014. dec. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom az üveg kevésbé szigetel. Amúgy én is kedvelem ha be lehet látni a hűtőbe.
2014. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jelezték, régebben nem voltak olyan jó hőszigetelésű üvegeket, amelyek hőtechnikailag elfogadhatók lettek volna. A technika fejlődésével ez is megoldódott és közben a burkolat többi részénél is jobb hőszigetelő anyagokat használnak.
2014. dec. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
58%

Ha becsukod a hűtőt, akkor sötét van benne :D

Tehát, ha üveg lenne az ajtaja, akkor csak a konyha fényére tudnál hagyatkozni :)

2014. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 I.B.T. válasza:
100%
mert kimenne belőle a hideg!!
2014. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
azért ha jön valaki ne lássa hogy kong az ürességtől, nekem nincs baj a gondolkodással mit egyek
2014. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni üvegajtós hűtőt is. Nyilván nincs rá akkora igény, különben sokkal többféle lenne. Szerintem inkább menjen el egy forinttal több áramra, mint hogy belássanak a hűtőmbe, bármi is legyen ott.
2015. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mert ha a hűtőd üres, nem nézegetnéd szívesen sztem :D
2015. jan. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet lehetne de sokan úgy érzik hogy a hűtőjük "magánszféra" mert azon tükröződik az adott ember anyagi helyzete is. Sokan azt se szeretik hogyha valami miatt más ember belenéz a hűtőjükbe.
2015. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!