Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehet ez a Beretta...

Mitől lehet ez a Beretta cirkómnál? / Többi lent! /

Figyelt kérdés
Kb. egy hete csak akkor fűt, hogy a bar-ja leér a piros vonalig, amint feltöltöm kettesig egyből nem fűt semmit se, sőt meleg vizet se produkál. Esetleg volna vkinek vmi ötlete?

2014. dec. 31. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miaz hogy leér a bar-ja? Kb 2-3 bar legyen meg. Nekem is volt hogy leesett a nyomás 1 bar alá. De ez Demrad cirkó.
2014. dec. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De tudom, h ott kéne lennie, de ha kettessen vagy hármason van egy részt hamar leesik, de amíg ott van addig nem is hajlandó semmit se fűteni, se meleg vizet se adni, csak akkor kezd el dolgozni, ha a piros csíkot eléri, tehát onnét kezdve, és nem értem én se, h miért mert nem csöpög és eddig jó volt minden.
2014. dec. 31. 12:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mindegy, meg lett a baja, a hőcserélője romlott el! :(
2014. dec. 31. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!