Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szárítógépet mely esetben...

Szárítógépet mely esetben küldhetek vissza, mennyire kellene hatékonynak lennie?

Figyelt kérdés
Vettem egy LG szárítógépet, de nem szárítja meg szárazra a ruhákat. Nem pakolom teli, de mégis mindig kétszer kell lefuttatnom a programot. Ez az első szárítógépem, így nem értek hozzájuk, sose láttam hogy másik hogy működik, de nekem ez nem tűnik normálisnak. A második után (ami már kb.3 óra) viszont nagyon jók a ruhák.
2015. jan. 15. 20:46
 1/2 szántóvető ***** válasza:

miele szárítógépet használtam szekrényszáraz+ fokozaton,45 perc után száraz volt a ruha.túl jól is szárított,a forró gőz tönkretette 1-2 kínai melegítőmet :) tehát lejjebb kellett csavarni.

nem tökéletesek ezek a szárítógépek.kipróbáltál több programot is?

2015. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam több programot, egyedül a farmer program szárította meg a farmerokat. A többi, mint pl. a mix másodjára szárította csak meg a ruhákat. Elvileg magától beállította hogy szekrényszárazság, én már felállítottam ezt nagyon szárazra, de úgyse lett jobb. Így most kb. 3 óra szárítás után van csak eredmény. Ez LG, a Miele árából ítélve biztos hogy jobb, de azért ez nagyon nagy különbség lenne. Elvileg a mix program 80 perces.
2015. jan. 15. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!