Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért töri el a tűt a varrógép...

Vanika129 kérdése:

Miért töri el a tűt a varrógépem? (singer 14T957)

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám,hogy amikor beleteszem a belevaló eredeti singer tűt a helyére,(a tűszorító fejbe)és meghúzom a csavart,a tű nem egyenesen áll hanem srégen,és nekiütközik a tűlemezbe.hónapok óta ezt bűvölöm ,de nem jövök rá mi a baja.elvittem szerelőhöz 2napig jó volt aztán megint ezt csinálta.Több szerelő meg nincs a környéken.varrónő vagyok ugyhogy valamennyire értek a gépekhez,ez egy elég drága varrógép volt,biztam benne hogy nem lesz vele problémám.a gyanum az hogy a tűszorító fejjel lesz a gond,mert akárhogy próbálom a tű sehogyse áll egyenesen mint régen.vennék egy új tűszorító fejet,de ha nem az a baja ,akkor lőttek 2500ft+pk-nak .ha valaki tud,kéremszépen segitsen nekem nagyon nagy szükségem van erre a gépre.

#Singer #14t957
2015. jan. 23. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vok hozzá értő.nem is akarok bele okoskodni .Nemlehet hogy mikor le ér alsó szállhoz akkor törik el ..ugy értem nincs összehangolva a le érkezés a " léptetövel"
2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is nézd meg, hogy melyik oldalon kell a tü egyenes oldalának lenni, mert nem minden gépen egyforma.


Másodszor eléggé be van-e nyomva a tü a helyére - sokszor sokkal magasabbra kell feltolni, mint ahogy gondolod.


Harmadszor - ha biztos jól van benne -, a megszorításkor nyomd a tüt a megfelelö irányba, hogy ne tudja ferdése nyomni a csavar.


Ha egyik sem müködik, akkor tegyél fel képeket a tü állásáról a beszorítás elött meg után - akkor könnyebb rájönni, hogy mi lehetne a hiba.

2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
le se megy a tű,hanem a tűlemeznek ütközik.a tü lapos oldalának kell hátrafelé néznie ,úgy is van behelyezve.megvan már egy pár éve ez a gép és cseréltem már tűt benne nem egyszer,(anyagtól függően éppen mit kiván)teljesen feltolom a helyére a tűt,de nemjó.ezért nem értem az egészet hogy miért nem akar egyenesen állni az a fránya tű.
2015. jan. 23. 15:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Az előzőnek jelezném hogy hogyan kell ide képet feltölteni?
2015. jan. 23. 15:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltöltöd mondjuk a képfeltöltés.hu oldalra és onnan a linket ide másolod.
2015. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm,mindjárt meglesz :)
2015. jan. 23. 15:27
 7/11 A kérdező kommentje:
[link] [link] remélem sikerűl :)
2015. jan. 23. 15:33
 8/11 A kérdező kommentje:
a talpat az ujjammal megemeltem hogy jobban láthatóbb legyen.bárhogyan próbálom a tűt egyenesbe tartani és ugy meghúzni a csavart,akkor se jó mert elnyomja.
2015. jan. 23. 15:35
 9/11 A kérdező kommentje:
olyan mintha maga a csavar tolná félre a tűt,próbáltam már a kicserélgetni a csavarokat de mindegyikkel ezt csinálja
2015. jan. 23. 15:42
 10/11 anonim ***** válasza:
PRóbáld meg a tüt ellenkezö irányba nyomni, hogy a csavar ne tudja eltolni.
2015. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!