Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elektrolux EWT10420 W mosógép...

Tibo61 kérdése:

Elektrolux EWT10420 W mosógép nem indul, indítás után pár másodperccel ismét indítási pozícióba lép, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ajtózár bezár, jelfogó kattan, majd három másodpercen belül újra kattan, és ismét villog az indító gomb. Hibaüzenetet nem ír, illetve az indítógomb melletti gomb megnyomása után kiír valami értelmezhetetlen dolgot: E, a következő A vagy R, a következő 6 vagy G. Szénkefék nagyon kopottak voltak, cserélve szivattyú jó, egy újjal is kipróbáltam, azzal sem megy. Beömlő szelepek mérés szerint jók. Minden eszembe jutó dolgot megnéztem, és nem találtam hibát. Kérnék pár tippet, hátha valaki már találkozott ilyen problémával. Köszi.

2015. febr. 8. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Az EA6 hibakód azt jelenti, hogy a motor forgásáról nem kap infót a vezérlőpanel. Az is lehet, hogy nem forog a dob, és emiatt jön a hiba. Ha könnyen forog a dob, akkor valószínű elektromos gondja lesz sajnos.
2015. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy érdemes lenne a tachogenerátorra a motor hátsó részén rámérni, és megmozgatni a kábeleket.
2015. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Valószínűleg igazad lesz, mert időnként ha épp megmozdítottam a gépet pár másodpercre elindult.
2015. febr. 9. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!