Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Most vettünk egy villanytűzhel...

Most vettünk egy villanytűzhelyet, kerámialaposat. Ki kell valahogy sütni első használat előtt? Vagy rögtön mehet bele a kaja?

Figyelt kérdés

2015. febr. 12. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan lehet egyből
2015. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bele van írva a használati útmutatóba.

Nekem a sütőt ki kellett sütni első használat előtt.

2015. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A használati útmutatóban nem írják hogy ki kellene sütni csak attól tartok, hogy ha rögtön használom akkor az ételnek fura "új" szaga lesz :D mint a konvektornak :D
2015. febr. 12. 11:12
 4/6 anonim ***** válasza:

3: Hát igen, elég fura szaga volt először :D Szerintem süsd ki, ha tudod, hogy hogyan kell. Én már nem emlékszem rá. Azt hiszem, hogy egy krumplit kellett bele tenni, hogy ne üresen menjen.

De biztosan van ilyen kérdés is, hogy hogyan kell kisütni :)

De megéri az a kis odafigyelés, hogy tényleg ne a kaja legyen büdös.

2015. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdvözlöm!

Igen, ajánlatos a kézüléket haználat előtt "kiégetni", mivel a gyártás folyamán különböző vegyi anyagokkal tisztítják, kezelik. 150-200 fokon, kb 20 perc. Ezt követően kiszellőztetni és kész. Sok sikert hozzá!

Üdvözlettel:

www.hgsz.hu

2015. febr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ már megcsináltam :) kicsit riasztó volt mikor elkezdett füstölni, de ma megsütöm benne az első pogikámat :)
2015. febr. 14. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!