Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen elektromos sütőt...

Milyen elektromos sütőt vennél? Bosch vagy AEG? Melyik márka a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs tapasztalatom sajnos az elektromos sütőkkel és az AEG márkával se, de több Bosch termékem van amiknek még sose volt semmi baja mint pl.: mosógép ami már több mint 15 éves és hűtő ami 10 év körüli :)


Az ilyenek általába meggyőznek engem arról, hogy ne is probáljak ki mást, persze lehet, hogy csak kifogtam és másnak meg azonnal jutna egy olyan ami nem működik.


Saját tapasztalataim révén bennem kialakult a bosch felé egy fajta márkahűség. Azóta vettem már bosch fűnyírót, fűkaszát valamint Bosch barkácsgépeket is és mind tökéletes :)

2015. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszod.

A hűtőnk nekünk is Bosch és szeretem, de én is úgy voltam vele, hogy egy termék még lehet szerencse is.

Egyre inkább hajlok e márka felé.

2015. márc. 6. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már minden Bosch, AEG alul, hátul kínai. Nézd meg..
2015. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi elektrolux gáztűzhelyet rendeltünk a mintaboltból, nagyon jó az elektromos sütője, többfunciós, légkeveréses.

AZ ARG egy kicsit drágább, prémium kategória, sütőben én AEGet, vagy Eleltroluxor vennék. Boscht vennék ha mosogatógép kelelne, AEG-et ha mosógép, szóval minden gyártónak van amit jól tud. Ja igen , persze,mindenki kínában gyártat.

2015. márc. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!