Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AWE2519 erősen üt. Mi a...

Sara jenő kérdése:

AWE2519 erősen üt. Mi a valószínű hiba? Mit kell cserélni?

Figyelt kérdés
Már vettem új meghajtó kereket, de csak kis mértékben javult. Tengely, csapács, esetleg a dob, amit kik kell cserélnem?

2015. márc. 7. 05:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű a lengéscsillapítókat kellene cserélni:

[link]

2015. márc. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi válaszod. azóta szétszedtem, szerintem a dob lemeze görbült, ezért üt a meghajtó kerék. megpróbálom kiegyengetni, ha nem tudom, veszek egy felújítottat, vagy egy újat.
2015. márc. 8. 03:20
 3/7 A kérdező kommentje:
hát, most jutottam addig, hogy kint a világosban le keféltem a vízkövet. Mindkét oldalon eltört a tengelyt tartó öntvény. lefúrtam.
2015. márc. 8. 08:47
 4/7 A kérdező kommentje:

Megvettem a javító tengelyeket és beszereltem a hozzá adott csavarokkal. A csavarok beérnek a házba. Ki mit szokott tenni? Kivágja a műanyag házat? Le flexeli a csavarok végét?

Ezeket a javító tengelyeket tömegével árulják. Biztos van valami technológia, aminek eredményeként a szegecsek helyett a csavarokkal működik.

2015. márc. 9. 18:31
 5/7 Nemmegmondtam válasza:

Érdekes...

Én keresnék hozzá illő csavarokat, vagy marad a flex és utána csiszolni a végét. Ha stabilan tartja akkor bajnem lehet, legfeljebb használj még menetrögzítőt.

2015. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A flexet választottam. Az újabb gondom, hogy a dob is üt. tudtok valakit, aki ki tudja centírozni. Gondolom be kellene fogni valami forgó csúcsba és megpörgetni.
2015. márc. 10. 23:00
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget. Összegzésem: az alu. meghajtó kerék erősen ütött. Csere, nem javult. Szétszedtem, tisztításkor láttam, hogy mindkét tengely felfüggesztésénél körben repedt. Nem friss törés volt. Lehet, alatta a vízkő is segített. Csere, a javító készlethez adott csavarok beértek a házba. Flex próba, újabb csiszolás. Közben láttam, az egyik csillapító kiakadt alul. Össze, próba, erősen üt. Az új üst 23 ezer forint lenne.

Szerintetek ez, vagy jobb döntés egy használt Hajdu minimat?

Köszi az eddigi tanácsokat.

2015. márc. 11. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!