Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Honnan tudom meg, hogy kilyuka...

Honnan tudom meg, hogy kilyukadt a Hajdú bojlerem?

Figyelt kérdés
Pár napja csöpög a víz a műanyag házból. Sajnos ma már leoldott a kismegszakító. Honnan tudom, hogy kilyukadt-e vagy csak egy tömítés a felelős ezért?

2015. márc. 7. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Áramtalanítás után leveszed a burkolatot,és zseblámpával

megnézed honnan csöpög a víz.

2015. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az kilukadt, a tömítés nem szokott ereszteni.

Az alaplap sem lukadós, tehát az üst fala adta föl.


gondolom, legalább tíz éves, és nem volt anódcsere sem.

Az enyém tíz év után lukadt ki.


Irány a bolt, sajnos.

2015. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2 éve vettük a házat azóta nem volt szétszedve. Köszönöm a válaszod 80 ezres kiadás most egyáltalán nem hiányzik.
2015. márc. 8. 11:15
 4/10 anonim ***** válasza:

Miért is nyolcvanezer? Hány literes a boiler? 80 literest már 33-tól, 120 literest 38e-től láttam..házhozszállítatod, régit kiköt, leszed, újat feltesz, beköt, örül.Ha sk akkor 45-ből megvan.


szerintem.

2015. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 electroman75 ***** válasza:

Én azért szétszedném és megnézném ugyan hol lehet az a nagy baj:)). A Hajdut 10.000 forintból teljesen fel lehet újítani. De egy 2 éves készüléknek nem hinném hogy ennyi anyagra szüksége lenne.

A 20 forintos olasz és egyéb bojlernek csúfolt ipari hulladékot én meg sem említettem volna:((

Nem lehet normális módon takarítani hisz csak egy 2"-os luk van rajta, gyári betét nincs az után gyártott eleve szar. Tehát ne ragozzuk.

Keresel T.kérdező 1 villanyszerelő kollégát aki megjavítja neked.

2015. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
150 literes a bojer. Nem tudom hol találtál ilyen olcsón, már mindenhol utánanéztem [link] Valószínű olasz termékekre kerestél rá.
2015. márc. 8. 20:45
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
80 literes Juniort vettünk kb.3 éve 20ezer ft. körül.A régi hajdú le lett akasztva,kikötve és ment a kukába. Azt én nem néztem hogy a Junior olasz vagy kínai de azóta csak használjuk és hozzá sem kellett nyúlni. 1 óra meló két embernek a le és felszerelés ha a víz le van engedve. 1 hajdú árából 4x cserélhetek és nem kell tisztítani anódot cserélni. A régi hajdúnk zománcozott belsejű volt még eredeti magyar gyártás és 2 évente könyékig turkáltam benne.Egyszer azután lecseréltük.
2015. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát a helyzet az, hogy nem csak az számít milyent veszel, hanem hogy milyen víz van a lakhelyeden. Ha kemény, akkor ott lesz vízkő.
2015. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak a csavarokon kellett húzni pár napig jó volt. Ma már megint nincs melegvíz. A biztosíték nincs leoldva most már tényleg nem tudom mi lehet a gond.
2015. márc. 18. 21:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs meleg víz akkor villanyszerelő. Az áramkör bármely eleme okozhatja hogy nem melegít.
2015. márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!