Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Törölt fájlok visszahozása?

Törölt fájlok visszahozása?

Figyelt kérdés
A "Microsoft visual"-t felraktam, és természetesen a mappámból mindent törölt ( emlékek, képek, fileok). Pár mappát másoltam rá de a gép még nem lett leállítva. Ezt hogy lehetne visszahozni? A recuvával próbáltam de azokat a fényépeket nem találta meg. Ezek a képek stb nagyon fontosak lennének. (Életem része)

#fájl #törlés visszahozása
2015. márc. 17. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Akut felhasználói problémát szagolok.

De az eltűnt cuccaid nyilván ott vannak a biztonsági másolataidon is (ha már "életed része") szóval nem értem az aggodalmat.


De van még sok adat visszanyerő, pl. Easeus Data Recovery, stb.

Próbálhatsz egy rendszerviszaállítást is, feltéve, hogy fut és elegendő lemezterületet tud használni.

2015. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Már pár fénykép előkerült, lehet ez visszahozza a többit is.
2015. márc. 18. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!