Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan vízkőtelenítsem a...

Hogyan vízkőtelenítsem a kapszulás kávéfőzőt?

Figyelt kérdés
Bosh Tassimo kávéfőzőm van, egy ideje folyamatosan ég a "vízkőteleníteni kéne" jelzés. A szervizkapszula segítségével legalább 3 liter (persze adagokban) vízkőoldó, ecet, por, tabletta stb. folyadék folyt át a rendszeren, de mindhiába. A kávé gyöszösen folyik, a tejkapszulában is bennmarad 1/3-ad tej. kb. 1-2 éves a masina. Légyszi' segítsetek!

2015. márc. 30. 19:03
 1/2 anonim válasza:
A készüléket nem ismerem, viszont én szinte minden makacs vízkövet citromlével szoktam oldani. Töményen használj 100%-osat (házilag facsartat gépbe nem ajánlom) és ha van rá lehetőség hagyd benne, ne folyasd rögtön át. Talán...
2015. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagy_petronella válasza:
Én ecetet szoktam használni. Víz helyett beletöltöd, hagyod állni, majd párszor lefőzöd. Majd utána tiszta vizet is lefőzöd párszor.
2016. ápr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!