Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nescafe Gusto kapszulás gépét...

Nescafe Gusto kapszulás gépét lehet ecettel vízkőoldózni?

Figyelt kérdés

A vízkőtelenítő készlete 1699 Ft és plusz 1200 Ft a szállítási költség. Mivel nálunk nagyon kemény a víz és gyakran kéne vízkőoldózni, így ez elég durva áron megy.


Használt valaki ecetet helyette? Pontosan hogyan csinálta?



2015. ápr. 8. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

az én kávéfőzőmbe háromezer a vízkőoldó..nos vettem az osanban kétszázért egy litert, oszt jónapot. az ecet is jó, csak csorog a nyálam a szagától, és baromi éhes leszek...ezért nem használom.

van az indexen kávégép fórum, ott is az olcsóbb a jobb.


ha ecet, akkor ecet..ha bírod..

beleöntöd, mint a másikat, aztán ugyanaz az eljárás.

2015. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát én meg őszintén szólva rosszul vagyok az ecet szagától, fojtogat.


Van ilyen tescos konyhai gépbe való vízkőoldó, de az csak akkor ér valamit ha hagyod állni, átfőzésre nem hinném hogy használna.


De akkor körülnézek fórumon inkább ha elkerülhetem az ecetet.

2015. ápr. 8. 15:09
 3/5 JulesM111 ***** válasza:
Szia, mielőtt ecetezel, gondold át. Előfordulhat, hogy a tömítéseket széteszi az ecet. Esetleg citromsav lehet még alternatíva.
2015. ápr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül is a tescos kék flakonos háztartási gépekbe való vízkőoldót használtam hozzá.


Hát jött ki dzsuvás víz rendesen, úgy láttam hogy még tej is volt beleragadva.


Kárt remélem nem okoztam benne, elvégre háztartási gépekhez van, segíteni segített, legalábbis az alapján ami kijött a gépből.

2015. ápr. 10. 15:44
 5/5 Nahoa válasza:
Engem az érdekelne, hogy pontosan hogyan is kell tisztítani? Első használók vagyunk és nem igazán tudjuk miként kellene hozzáfogni. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat! :)
2018. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!