Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nagyon lassan melegít a mikró...

Nagyon lassan melegít a mikró (Hausmeister). Miért lehet?

Figyelt kérdés

700 Wattos.

Alapértelmezetten a legerősebb módot használja, ha a Start gombbal indítjuk, mégpedig úgy szoktuk (kétszer megnyomva 1 perc).

2,5 dl tej hűtőből egy perc alatt csak langyos.

Egy "női" adag étel hűtőből 2 perc alatt csak langyos, esetleg még hideg.

Kvázi a gázon is gyorsabb.


Illetőleg ami a lényeg, láttam-használtam más mikrókat, azok sokkal gyorsabbak voltak!

Volt, ahol egy perc alatt a bögre tej már jó meleg volt.


Nektek mennyi idő felmelegíteni valamit?


Jó régi mikró, a kezdetektől áll fent a gond. Emiatt újat nem vettünk.

Csak most eszembe jutott feltenni a kérdést. :)


2015. ápr. 11. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Háát nem tudom, de szerintem azért nem rossz teljesítmény ez. Hideg ételt/italt nehezebb felmelegíteni, mint egy szobahőmérsékletűt.
2015. ápr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is ősrégi mikrónk van(11-12 éves).

Miénk fél perc alatt viszonylag langyos- melegre melegit 3deci hideg tejet kb.

2015. ápr. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem értek hozzá!

Nekem egyszer azt ajánlották, hogy azt kis fényes (kb 5x5 cm-es) fémlapot a belső oldalfalon takarítsam meg. Használt.

2015. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is igaz, hogy tekerős mikrókat használtam sokat, amit nem lehet pontosan beállítani és nem is tudom, mennyi ideig melegít, de volt egy-két pontos időmérős is, azokra úgy emlékszem, erősebbek voltak (u.ekkora teljesítmény mellett is).


#2. Kb ez az. :/

2015. ápr. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!