Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porzsákos vagy porzsák nélküli...

Porzsákos vagy porzsák nélküli porszívó? Mi alapján válasszak: szívóerő, energiahatékonysági osztály, por visszabocsátási osztály, tisztítási hatékonyság kemény padlón, szőnyegen? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sok fórumot elolvastam már,de sehol nincs szó ezekről az értékekről.

Úgy vettem észre a porzsákosok por visszabocsátása A-B-C,a tartályosoké C-D...


A kérdés: mi értelme a tartály nélkülinek,ha a por egy részét úgyis visszabocsátja,és mi értelme a porzsákosnak,ha ürítésnél beszívok minden port?


Esetleg valaki tud olyat,ami nem porzsákos és a port sem fújja vissza?

Tanácsok?



2015. ápr. 18. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy porszívot veszel, nem űrrakétát.. minek ezt ennyira túlkomplikálni?
2015. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

jelenleg a legjobb ár/érték arányú porszívó a samsung vc15f50

[link]


pollenszűrés A kategória

nagyon halk

nagyon erős


van turbófejes is az drágább

2015. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maxitabi ***** válasza:

Azért nem találsz,mert most vezették be a porszívókra az új eu-i szabályozást - pl energiacímkét..

Nekem volt/van tartályos gépem, előző 10 évet bírt,de minden porszívózás után üríteni kellett,hogy normálisan szívjon /aeg volt/.. A mostani egy nagyon drága gép (dyson),összességében meg vagyok vele elégedve, de igen hangos (és a tartályt nem szabad állítólag vízzel mosni-meg vagyok lőve ...

Anyukámnak porzsákos miele gépet vettünk tavaly(silence plus),állati halk, de emellett szív, mint állat és a porzsákja óriási, nem kell olyan sűrűn cserélni-így hiába drága bele.. Szóval nagyon elégedett vele. Ott aztán nincs visszaszálló por!! Legközelebb én is olyat fogok venni,hiába drága,megéri az árát, csak ajánlani tudom!

2015. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hasznos válaszokat!


Sikerült jobban megfogalmaznom a kérdést:


Olyan porszívót keresek, ami nem porzsákos és a por visszabocsátási értéke "A"?Tud valaki ilyet?

2015. ápr. 19. 09:12
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.válaszoló,most olvastam egy véleményt,ami szerint az általad ajánlott porszívónak elég gyenge a portartály tartó része.Mi erről a véleményed?Esetleg neked is ilyen van?Még valami: az LG VC3320NNTC porszívóját nem ismered? :D

Köszi!

2015. ápr. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!