Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Varrógéppel hogyan lehet...

Varrógéppel hogyan lehet körbe varrni? Vagy arra külön fajta gép kell?

Figyelt kérdés

Van egy egyszerű 8 öltéstípusos varrógépem igaz ebből kettőt szoktam csak használni. Ágytakaró, huzatok, babapléd, szundikendő, meg ilyesmik varrása megy vele de szeretnék kis nyári kalapot varrni a babámnak és nem tudom hogy a körbeszegést illetve magát az anyag körben való összevarrását miként tudom megcsinálni?

Ha nem jó ehhez a gépem, max megvarrom kézzel, amihez szívesen fogadnék szabásminta linkeket is.

A válaszokat köszönöm.



2015. máj. 6. 11:34
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:

[link]


teljesen jó a te géped is, ha ilyesmire gondoltál

2015. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire. Sőt ezt az oldalt már néztem is, de ebben is vannak lágy ívek, vagy ezeket anyagforgatással is meg lehet csinálni? Eddig csak szögletes, egyenes vonalba varrtam Elég kezdő vagyok.
2015. máj. 6. 12:54
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Igen, meg lehet. Szépen lassan haladj, összevarrásnál egyenes öltésekkel, aztán cikk-cakkal tisztázd el. Menni fog :)
2015. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
2015. máj. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megpróbálom. :)
2015. máj. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!