Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan csinaljak idozitot a...

Hogyan csinaljak idozitot a kavegepemhez?

Figyelt kérdés

Van egy egyszeru elektromos kavefozom, amibe kezzel kell betennem a kavet meg a vizet, es utana gommbal bekapcsolva elkesziti a kavet.

Az az otletem tamadt, hogy ha van valamilyen aramkori elem vagy alkatresz, amit be tudnek szerezni, es olyan, hogy be tudnam rajta allitani, hogy reggel 6kor zarja az aramkort, akkor ha valahogy rakotnem a kavefozore, es beallitanam, akkor reggel, ebredeskor pontosan egy friss kave fogadna.

A kerdesem az, hogy hol tudnek ilyen alkatreszet beszerezni, vagy csinalni es megvalositani? Nyilvan ha meg is van, akkor is a kavegepet szet kell szednem es megfeleloen beiktatnom, ami lehet nem a legegyszerubb feladat, de ez mar masodlagos dolog, es tul nehez azert nem lehet, mert a kapcsologomb is csak egy sima muvelet ami zarja valahol az aramkort es melegiteni kezdi a gep a vizet. Elore is koszonom.



2015. máj. 16. 23:29
 1/4 electroman75 ***** válasza:
Besétálsz 1 villamossági boltba és kérsz egy dugaszolható digitális kapcsoló órát. Azt bedugod 1 konnektorba,abba a kv főzőt amit bekapcsolva hagysz. Beállítod a bekapcsolási és a kikapcsolási időt(megméred mennyi idő alatt fő le) és már lesz is reggel kv mire felébredsz.
2015. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp digitálisat vegyél, mert annak a bekapcsolását percenként tudod állítani. A mechanikusnál a legkisebb időtartam negyed óra, vagy fél óra.
2015. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az előző kettő hozzászólás tökéletes tanács, tedd azt, illetve jár el ezek szerint.


a digitális órás dugvillás csatit négy-hat ezer forintért megkapod bárhol, de van óccóbb is..ha valami nem gömbölyű, kérd meg a boltost állítsa be a választott időpontra. Nálunk sok minden így működik évek óta...hiba nélkül.

2015. máj. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, hirtelen nem is gondoltam erre, pedig mar reg tudom, hogy van ilyen.
2015. máj. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!