Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ebben a mosógépben van centrif...

Ebben a mosógépben van centrifuga (szárító) funkció? Indesit IWSD 61251C ECO.

Figyelt kérdés
Indesit IWSD 61251C ECO.

2015. máj. 20. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden automata mosógépben van centrifuga funkció!

A szárítás az egy külön funkció, azt nem csinál!


[link]

2015. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Eddig Hajdu tárcsás mosógépet használtunk különálló centrifugával. Ez a gép akkor helyettesíti mindkettőt?
2015. máj. 20. 06:17
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Igen, a mosási progrmja tartalmazhat centrifugálást is. Persze van olyan programja, amiben nincs benne (pl függönyhöz).
2015. máj. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt csak nem teljesen értem. A centrifugálás funkció nem egyenlő a szárítással?
2015. máj. 20. 11:45
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem. A szárítás az egy külön funkció. A centrifugálás csak annyi, hogy jó magas fordulatszámon megforgatja a ruhákat néhány percig. A kérdezett típus maximum 1200 fordulat/perc sebességgel. Ettől egészen száraz lesz a ruha, de azért kell szárítani még. A szárító funkció az meleg levegőt is járat benne. Egy mosó-szárítógép viszont nem 60.000 körüli kategória, szerintem 100.000 alatt nem nagyon van.
2015. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már világos. Nagyon köszönöm a segítséget!
2015. máj. 20. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!