Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Professor háztartási gépekről...

Professor háztartási gépekről vélemény? (pl mikrohullámú sütő)

Figyelt kérdés
Általában bosh és samsung párti vagyok, de most találtam egy Professor mikrohullámú sütőt, lefelé nyílót viszonylag jó áron, és érdekelnének a tapasztalatok, mert még nem hallottam semmit sem erről a márkáról
2015. jún. 19. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem a lefelé nyílót, de szerintem csúnya. Nem vagyok hanyattesve tőle. Azt mondják az okosok, hogy a mikróhullám sejtszinten roncsolja az ételt, ezért nem jó a használata. Nekünk csak az óra miatt van meg még a mikrónk.
2015. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Professor mikró van a munkahelyemen, ugyan nem lefelé , hanem sima balra nyíló, de jól működik, teszi a dolgát. Viszont még csak egy éves, nem tudom milyen tartós lehet.


Off: Az hogy sejtszinten roncsolná az ételt a mikró, már más téma, én nem hiszek benne, még egy hiteles tanulmányt nem láttam ami alátámasztaná.

[link]

2015. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem, de a wifi -ről is mondanak olyat, hogy nem jó, megzavarja a szervezetet. Mondjuk arról láttam valami magazinban tanulmányt, de nem tesznek ellene.
2015. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!