Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » AEG vagy BOSCH mosógép?

AEG vagy BOSCH mosógép?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szerintetek melyik a jobb a kettőből?


[link]

[link]


Tapasztalat Boschal? AEG-vel?


Köszönöm!



2015. jún. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

A Bosch nagyon megbízható, legalábbis nekünk ami van az 5 évnél öregebb (több háztartási gép is) eddig semmi baja, de remélhetőleg még sok évet kibír :D

A Bosch a legjobb szerintem.

2015. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint KIA vagy Volkswagen?

Én egy no name (ARDO) olasz mosógépet használtam 17 évig, szerelő nem látta, semmi baja nem volt. Aztán 17 év után megállt, és nem is hívtam hozzá szerelőt, eladtam alkatrésznek. Ez idő alatt a kollégám 4 db vadonatújan vásárolt Whirpoolt dobott ki.

Tudom, nem segítettem, de nem vagyok egy márka fetisiszta.

Nekem egy év alatt 4 x cseréltek ki ASUS laptopot garanciában, (a negyedik is tönkrement) utána vettem egy Acert, évek óta kifogástalan.

2015. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én is így vagyok ezzel.. nyilván mindegyikből lehet jót, rosszat kifogni, de azért a nagyszámok csak mondanak valamit.


Én pont egy asus laptopot nyúzok már 5 éve gond nélkül :) ebből is látszik, hogy igazad van :) kb. mindegy a márka.

2015. jún. 25. 23:02
 4/6 Mugen81 válasza:

Nagyon jó márka mind a kettő,de inverter motorost vegyél sokkal csendesebbek,tovább bírják!

Pl:

[link]

2015. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Badattitude ***** válasza:
Ez jó kérdés, mert mind a két márka nagyon megbízható dolgokat gyárt, ráadásúl fejleszt is. Itt a sorsdöntő az, melyik tetszik. Nézd meg mind a kettőt, és amelyik tetszik, azt vedd meg. Bármelyiket veszed, nem fogsz mellé nyúlni.
2015. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
aeg l98 699 fl2 ,240 ezres nagyon rossz. kopott .bolyhos minden ruham.
2015. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!