Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hány forintba kerül körülbelül...

Hány forintba kerül körülbelül egy telefonfeltöltés?

Figyelt kérdés
Legyen mondjuk 2000 mAh az akkumulátor kapacitása. Hány forintot fizetek egy feltöltésért akkor egészen pontosan?
2015. jún. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Ellent mondást érzek benned. Most akkor egészen pontosan kell az összeg, vagy körülbelül?


[link]


Egy kis keresgéléssel te is megtaláltad volna ezt a cikket.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Meg ezt a kérdést. Ha elveszted a lakáskulcsod új lakást is veszel?

2015. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egészen pontosan kell, de csak körülbelül tudjátok meghatározni, ugyanis ott van még a rendszerhasználati díj és az, hogy pontosan mennyi jelenleg az áram ára. keresni kerestem utána ne aggódj makkom, de nekem szükségem lenne még a kommunikációra az értelmes válaszolóval (akit benned nem találtam meg annak ellenére, hogy képes voltál hasznos linket küldeni), ezért is tettem fel a kérdést. Ha elhagynám a lakáskulcsot az elég nagy baj lenne, de nem új lakást vennék, megtartanám a régi házat. mert én szeretek kertesházban élni.
2015. jún. 27. 23:58
 3/9 Szirty ***** válasza:

Tehát pontos adatokat vársz a válaszban, de semmilyen pontos adatot nem közölsz a kérdésedben a készülékedről.


Hogyan képzelted ezt?

2015. jún. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves Rózsám te ánusz. Hát ha azt írod, hogy küldtem hasznos linket is, akkor mi a rák bajod van?


Hogyan vársz el körülbelüli pontos választ, ha semmi konkrétan körülbelüli adatot sem adsz meg?


Akkor a válaszom: kb. 15 forint, +- 100, és akkor az univerzum méreteihez képest elég pontosan megmondtam.


#1 voltam

2015. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Engem még mindig az érdekel, hogy 2000mAh akkumulátor feltöltése hány forintra jön ki. ha ti ketten inkább beleköttök abba amit én leírok ahelyett, hogy megválaszolnátok, látogassátok meg édesanyátokat ott, ahonnan világrajöttetek. linkeket keresgetni meg én ugyan nem fogok. és nem is azt kértem, hogy küldj linket hanem, hogy válaszold meg.
2015. jún. 28. 16:23
 6/9 A kérdező kommentje:
különben, ha nem tűnt volna fel, egy átlagos telefon hozzávetőleges feltöltésének árát kérdeztem. utána megadtam egy akkumulátorkapacitást, amivel már tudtok pontos számot is adni. de látom is, két dologra válaszolni... na az már a két visszamaradottnak nem megy.
2015. jún. 28. 16:29
 7/9 A kérdező kommentje:
a rák bajom pedig: a suttyó, provokatív kérdésed a válaszod végén.
2015. jún. 28. 16:34
 8/9 Szirty ***** válasza:

Tehát nagyon pontos választ vársz egy átlagos telefon típusra.

Eleve kizárja a pontos választ.


Tehát szerinted egy akkumulátor mAh kapacitás értéke önmagában elég ahhoz, hogy pontosan meg lehessen határozni a veszteségeit és a töltéséhez szükséges energiamennyiséget, abból a pedig villamos energia költséget?


Csak válaszolj igennel vagy nemmel! Nem kell qrvaanyázni!


Őszintén szólva sok sütnivalója van aki ezt ilyen komoly meggyőződéssel hiszi.

2015. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves Rózsám te ánusz!


"Engem még mindig az érdekel, hogy 2000mAh akkumulátor feltöltése hány forintra jön ki."


Na utána néztem neked, kb.: 27,45 Ft egészen pontosan ( :D )



"ha ti ketten inkább beleköttök abba amit én leírok ahelyett, hogy megválaszolnátok,"


Nem volt elég infó, még most sincs.

Ahogy a kolléga is írta: "Tehát pontos adatokat vársz a válaszban, de semmilyen pontos adatot nem közölsz a kérdésedben a készülékedről.


Hogyan képzelted ezt?"



"látogassátok meg édesanyátokat ott, ahonnan világrajöttetek."


És még én vagyok visszamaradott és suttyó.



" linkeket keresgetni meg én ugyan nem fogok. és nem is azt kértem, hogy küldj linket hanem, hogy válaszold meg."


Ez az oldal is egy linken van.

Ez a kirohanás azért elég nevetséges. Kb. egyenlő azzal, hogy: "nemfogadomelasegítségekhüpphüppmondmegmondmegmondmegnemvagyokhajlandógondolkodnisemcsakhozzanakölbamindentmondmegmondmegmondmeghüppphüpp".

Le merném fogadni, hogy nő vagy :D



"különben, ha nem tűnt volna fel, egy átlagos telefon hozzávetőleges feltöltésének árát kérdeztem. utána megadtam egy akkumulátorkapacitást, amivel már tudtok pontos számot is adni. de látom is, két dologra válaszolni... na az már a két visszamaradottnak nem megy."


Ahogy fentebb is írtuk, rohadtul nem lehet ennyiből megmondani. Persze megérteni, hogy nincs elég infó a kérdésedben az nem megy. Ez nem visszamaradottság? Mi a véleményed?



"a rák bajom pedig: a suttyó, provokatív kérdésed a válaszod végén."


"Ha elveszted a lakáskulcsod új lakást is veszel?"


Ha ezzel van a bajod, akkor eléggé frusztrált lehetsz, ez mindössze arra utalt, hogy ha elveszted a kulcsot=van egy kérdésed, akkor nem veszel egy új lakást, hanem megkeresed=nem kiírsz egy kérdést, hanem megkeresed rá a választ.


Ha valaki éhezik nem halat kell neki adni, hanem meg kell tanítani horgászni.


Vége.


#1 voltam.


u.i.: Tanulj meg kérdezni.

2015. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!