Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A Whirlpool mosogatógépünkből...

A Whirlpool mosogatógépünkből nem megy le a víz, pedig vadi új?

Figyelt kérdés
Szóval elindítottam a rapid programot, és mire 40 perc múlva visszanéztem rá, már minden lámpa kialudt, na mondom készen van, ki is nyitom. FAS*T! A még habos víz ott van az alján kb 5 centire... Már minden csőt megnéztűnk, szűrőt még nem néztük, mert hát 1 napos sincs kvázi.... Ja és mostmár programot sem enged indítani, mert felvillan párszor az X. Kérlek segítsetek!

2015. júl. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Működött már legalább egyszer?

Ha ment már, akkor garanciális szervizt kellene hívni.

2015. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a rapid program nem engedi le a vizet.

először a leghosszabb programot kell futtani.ez van a könyvben is.


nekem is ezt csinálta, nekem sem engedte indítani. de már nem emléxem, mit kellett tennem..valami egyszerű volt, az biztos..


az biztos, hogy nem hibás. telefonon adtak tippet...az Erzsébet királyné útján van a közponja a szervíznek, ott segít egy mérnök telefonon..baromi okos, és főleg udvarias úriember..a pontos címet nem tudom

Neki mindegy milyen gyártmány, típus, mindegyikhez ért, és ott van előtte a teljes szervízanyag.

2015. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer már ment ECOn, aztán rapidon egy pár órával később már nem ment... Elvileg viszont ha megnyomom az Xet akkor leengedi a vizet, de nem csinál semmit csak valami búg benne egy kicsit aztán maradt benne a víz... Szerelő meg itt nincs (vidéken vagyunk), csak mosógépszerelő :(
2015. júl. 2. 08:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm az eddigi tippeket!
2015. júl. 2. 08:24
 5/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott!

Szóval a lefolyócsőnél volt egy kis 3x2 centis kis dugó... Pf...

2015. júl. 3. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!