Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Siemens WV 1080 mosógépet...

Siemens WV 1080 mosógépet megörököltem, de nincs használati útmutatóm. Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Kérem aki tud segíteni, válaszoljon. A programkapcsolónak teljesen körbe kell menni? D programot választottam és mosott, öblített .. de a programkapcsolón a fekete vonal úgy középtájon megállt. Körbe kell mennie, teljesen? Mosószerfiókot hogyan kell kiszedni? Normális, hogy az öblítő helyén, amit most nem tettem bele, tele van vízzel?

köszi


2015. júl. 4. 23:09
 1/1 anonim válasza:
Üdv! A programkapcsolónak nem kell körbemennie, csak az adott program végén lévő elválasztó vonalig. Alapvetően 3 fő programcsoportja van: A - F-ig; G - L-ig, M - P-ig. A mosószer fiókot az alján lévő patent megnyomásával óvatosan ki lehet venni. Normális, hogy tele van vízzel az öblítő tartály, mivel túltöltés módszerrel kerül a dobba az öblítő.
2015. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!