Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vasaló vásárlás előtt állok....

Vasaló vásárlás előtt állok. Melyiket válasszam vasalótalp szempontjából: Rozsdamentesacél, Kerámia, Microsteam, SteamGlide, Ultragliss, Durilium, Palladium-Glissee? Ami a márkát illeti Tefal, Bosch vagy Philipsben gondolkozom.

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mi-mit jelent.Melyiket érdemes választani?Nem gondoltam,hogy ilyen bonyolult megvenni egy vasalót.

2015. júl. 28. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ezekben gondolkodtunk mi is..aztán egy jópofa eladó mutatta, hogy egy mindent-tudó gőzölős Philips rozsdamentes acél talppal legalább olyan jó, mint a többi más csodatalpú....mondjuk ez is húszezer volt, de legalább nem okozott csalódást. Ahogy azóta elnéztem pont ilyen rozsdamentes csillogótalpú már tízért is van...Philips persze.(mi csak ilyen márkát használunk)


ennek is gyönyörűen csillog a talpa..(még nem sikerült odaégetni)

2015. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül egy Tefal Palladium-Glissé öntisztító csodatalp lett a nyerő.Kecsegtető volt hasonló árkategóriában az automatikus kikapcsolás,de a talp nyert.Remélem jó döntés volt.Jelzem,ha mégsem. :D
2015. aug. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!