Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ez a gofrisütő most akkor...

Ez a gofrisütő most akkor hibás, esetleg veszélyes?

Figyelt kérdés

Vettem egy Hausmeisteres, ilyen szívecske alakú gofrisütőt. Áttörölgettem nedves ronggyal első használat előtt, hagytam megszáradni, majd kipróbáltam.


Ezek közül a "jelenségek" közül lehet valamelyik veszélyes, számíthat hibának valamelyik? (Még sosem használtam gofrisütőt ezelőtt.)


- Az egész bepárásodik, még ami van rajta két led, annak is az apró "búráján" belülről vízcseppek voltak a végén.


- A hőfokszabályozó is eléggé átmelegedett, a körülötte lévő kis résben meg mintha egy kis vizet láttam volna, és ugyebár kikapcsolás előtt kell levinni minimumra...nem volt könnyű, mert kicsit beragadt, és kicsit átforrósodott.


- A felnyitható rész zsanérja és a felső rész között nincs rendesen kivágva a műanyag, és be/ki csukásnál ledörzsölte a zsanér teflonrétegének minimális részét. (Mintha egy darab le is tört volna...)


- Az alsó sütő rész leges legszélén, ahová már tészta sem kerül meg olyan, mintha a perem ívében, az mellett közvetlen egy kicsit felpúposodott volna a teflonréteg, de ebben nem vagyok teljesen biztos.


Ha hibás, akkor holnap visszakérem a pénzem, vagy legalábbis becseréltetem, kötöttem rá jótállást. De nem vagyok benne biztos, hogy ezért már be kell.



#garancia #jótállás #gofri #Hausmeister #gofrisütő #műszaki hiba #hibás gofrisütő #hibás háztartási gép
2015. aug. 10. 21:52
 1/4 electroman75 ***** válasza:
Amit írtál az "nedves" rongytól nemigen származhat. Egy tisztességes mosástól víz alá tartva annál inkább.
2015. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem ilyen gofrisütőm van, hanem lidl saját márkás, de az is bepárásodik, amikor gofrit sütök. Egyszerűen nincs megoldva a páraelvezetés rendesen. Anyósom gofrisütője is bepárásodik. Eddig még nem okozott gondot, szóval különösebben nem zavart. A többi amit írsz, az inkább a silány gyártás miatt lehet.
2015. aug. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. :/ Bár kb. 4000 ft-ért nem is vártam csodát.


És akkor ezek miatt a teflonos dolgok miatt, amiket írtam, kell aggódnom, vagy csak akkor van baj, ha maga a sütőfelület is károsodik, és abban az esetben még vissza lehet vinni?

(Tőlem biztos nem fog károsodni, mert betartom a kézikönyv előírásait.)

2015. aug. 12. 10:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Így jobban megnézve olyan, mintha a sütőfelületen is lenne 1-2 nagyon apró, olyan 1-2 mm-es terület, ahol nincs teflon.


Ez most akkor még biztonságos?

2015. aug. 12. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!