Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Electrolux vagy Zanussi...

Electrolux vagy Zanussi hűtőszekrény a jobb minőségű?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyforma, hiszen ugyanott gyártják mindkettőt.
2015. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az electrolux.


Igaz, hogy egy cég gyártja őket (ahogy az AEG-t is), de a cég a különböző márkáival teremti meg a kategóriákat, az Zanussi az olcsó márkája, az Electrolux a közepes, és az AEG a prémium. Bár mindhárom márka megbízhatónak számít, a különbség természetesen nem csak az árcédulában jelenik meg, hanem a minőségben, és a képességekben is.


(kb, mint kocsiknál pl a Seat, VW, Audi trió)

2015. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
#2: Ezt én is tudom, dolgoztam jópár évet a cégnél. De a kérdés nem arról szólt, hogy melyik tud többet, vagy kevesebbet, hanem hogy melyik jobb minőségű. Abban nincs különbség. A Zanussi ugyanolyan minőségű a saját kategóriájában, mint az Electrolux, vagy az AEG a sajátjában. Ugyanazok gyártják ugyanazzal a minőségbiztosítási rendszerrel.
2015. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez egyáltalán nem igaz, hogy ugyanolyan minőségűek attól, hogy egy gyártósoron készültek (gondolom a sor mellett marhára beleláttál abba, hogy a beépített motor ugyanolyan minőségű e vagy sem, mert ha mérnök lettél volna, akkor nem írsz ekkora butaságot), hatalmas tévedés, hogy a különbséget csak a képességek és a márkajelzés jelenti, eszméletlen különbségeket lehet elérni egészen apró, látszólag észrevehetetlen dolgoknál, pl, hogy milyen ötvözetből vagy milyen műanyagból készül 1-1 komponens, de kinézetre nem fogod megmondani, hogy az egyik X üzemórát fog kibírni átlagosan a másik meg 2X-et...
2015. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

A saját kategóriájában ugyanolyan minőség pedig nem értelmezhető...


Ezzel az erővel mondhatod, hogy a trabant ugyanolyan minőségű mint a BMW, mert a saját kategóriájában mindkettő jó minőség.


A vásárlót nem az érdekli, hogy egy Zanussi az alsó kategóriában jó minőségűnek számít egy Elextrolux meg a középkategóiában számít jó minőségnek, hanem az, hogy az Electrolux >>> Zanussi.

2015. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%
Legyen neked igazad, én csak 7 évig dolgoztam ott a minőségbiztosításnál. Egyébként nem tudom, miért ne lehetne két különböző dolog egyforma minőségű. Az alma más, mint a körte, mégis ugyanazoknak a minőségi követelmények kell megfelelni hogy jók legyenek, mert kukacos, poshadt gyümölcsöt hiába raknak ki a polcra.
2015. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

"kinézetre nem fogod megmondani, hogy az egyik X üzemórát fog kibírni átlagosan a másik meg 2X-et"

Azt senki nem mondja meg ránézésre, ezért van műszeres vizsgálat, meg élettartam-teszt.

2015. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
71%
Nekünk Electrolux hűtőnk van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Már kilenc éves és eddig soha nem volt vele gond pedig a három fiam (főképen amikor még kisebbek voltak) nem kímélték - elég gyakran nyitogatták az ajtaját (sokszor kellet emiatt rájuk szólni) ennek ellenére az ajtaja is rendesen csukódik és minden tökéletesen működik.
2015. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
71%
Zanussitól óvjon Isten! Nulla alá esett a minősége, színvonala.
2015. aug. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
77%
Elektroluxot vegyél!
2015. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!