Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Side by side hűtőm van, kb 2...

Side by side hűtőm van, kb 2 éves. A napokban azt vettem észre, hogy a normál hűtő része nem hűt megfelelően.10-12 fok van az eddigi 4 fok helyett. A fagyasztó része hibátlanul üzemel. Feltünt még, hogy a ventilátor sem megy. Mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elment a gáz pl., szetelő nélkül úgysem tudod megoldani, biztosítást meg nyilván kötöttél rá
2015. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem is megszerelni szeretném,nem is ez volt a kérdés!Fagyasztó működik!Milyen gázról beszélsz?
2015. aug. 16. 16:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy milyen gáz? Tudod, hogy hogyan működik a hűtő?
2015. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,de a kompresszora működik,hisz a fagyasztó része rendben müködik és egy kompresszoros.tehát van benne gáz.
2015. aug. 16. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondod mem megy a ventilátor..

Össze kell kapcsolni a 2 információt:

1. nem hűt a normál rész eléggé

2. nem megy a ventilátor.

Számomra elég világos, hol kezdeném a hibakeresést.

2017. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Meg kérdezhetem, sikerült megjavítani a hűtőt? (Nekem is ilyen gondom van)
2019. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szia!igen.A ventilátor,ami a fagyasztó részérből a hideg levegőt átkeringeti a normál részbe tönkre ment.Anno ezt kompletten cserélték,kb 30.000ft-volt ehhez a tipushoz.Jelenleg is ez a problémám vele.4-5 év után jött elő újra.Jelenleg ott áll a sztori,hogy elvitte a szerelő a ventilátor motorját panellel együtt és javítani fogja.Addig,mig nincsen kész vedd le a ventilátor elől a légterelő lemezt és egy kicsit jobb lesz átmenetileg a hütés hatásfoka,mig nincs megoldva a probléma.
2019. jún. 29. 13:54
 8/8 anonim válasza:

Szia, igen levettem a burkolatot, rengeteg jég volt a hőcserélőn, ezt leolvasztottam de ekkor sem hűtött. A ventillátorra gyanakodtam én is, ekkor találtam meg a te kérdésedet... Nos, érdekes módon a hőmérséklet egyszer csak elkezdett csökkenni és minden rendbe lett.

Az igazság az, hogy a nagy meleg meg egy melegen berakott leves okozhatta a hibát.

2019. jún. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!