Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan budapesti alkatrészb...

Van olyan budapesti alkatrészbolt valahol a belváros környékén, ahol mikrosütőhöz csillámlemezt lehet venni?

Figyelt kérdés

A neten néztem, de ott csupa webshop van, ahol a szállítási díj több, mint a csillámlemez pár száz forintos ára, illetve találtam egy-két boltot, de azok a külső kerületekben, körülményesen elérhető helyen vannak.


Tudtok mondani olyan boltot, ami a belvárosban, vagy a belsőbb kerületekben van, amit könnyen el lehet érni tömegközlekedéssel, metróval?



2015. aug. 24. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ők a legkomolyabbak.....: [link]
2015. aug. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, köszi, őket én is megtaláltam, de ők sincsenek metróközelben, villamosozni kell kifelé, hogy eljusson oda az ember (ezt értettem külváros alatt), de ha más nincs, akkor ez lesz.


De továbbra is érdekelne, hogy beljebb van-e ilyen bolt valahol, ha valaki ismer másikat is.

2015. aug. 25. 07:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs a metrók vonalán ilyen üzlet. Mindkét boltjuk könnyen megközelíthető. Meddig tart átszállni más járműre a metróról?
2015. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ami a metrótól még plusz buszozást/villamosozást igényel, az kiesik az útból, mert akkor ugyanúgy vissza is kell jutni a metróhoz. Ez összesen a megállóban várakozással együtt 1 órás kitérőt is jelenthet.


Persze túlélhető, csak plusz idő, ezért kérdeztem, hogy a belváros környékén van-e ilyen bolt, mert akkor inkább odamennék.


De ha nincs, akkor marad ez.

2015. szept. 5. 18:58
 5/5 Morfododó válasza:

Találtam egy helyet a 4-es metró vonalán, az egyik Allee melletti kisutcában.

Árwill Elektronic a nevük, a telefont nem veszik fel, de állítólag e-mailre gyorsan válaszolnak.


Lényeg, hogy nagyjából A4-es méretű lapokban lehet csillámlemezt (és sok apró elektronikai alkatrészt) venni, melyet otthon igény szerint kiszabva tökéletesen működik.

2017. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!