Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi okozhatja az Asus laptopom...

Mi okozhatja az Asus laptopom felmelegedését, ami miatt égett szagot áraszt? (A laptop 3 éves)

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 11:31
 1/6 anonim válasza:
72%
Érdemes lenne a szellőzőt kipucoltatni, valószínűleg túl sok port szedett össze.
2015. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MolotovPunk ***** válasza:
92%

Talán attól van ez,hogy egész nap megy a géped.

Továbbá azt sem említetted,hogy van e egyáltalán rajta hűtés...

Ha van rajta,akkor meg ki kéne kicsit takarítani a géped.

2015. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Scharf Dávid válasza:

Nekem is "antik" gépem van, és ez a gond jelentkezett. Én levettem a fenékborítót és a portól óvatosan megtisztította a ventilátort és ahol szükséges volt, valamint egy kb. 2 cm-es könyvet tettem alá úgy, hogy csak a hátulja legyen megdöntött állapotban. Így jobban szellőzik. Van laptop alá tehető mobilventilátorom is, de mivel az "nagyon" megemeli a gépem, ezért egy könyvet tettem alá. Így prímán működik, nem büdös, jó a szellőzése és nem melegszik annyira.


Mielőbb takarítsd ki, ne félj a szervizeléstől, bele fogsz jönni - csak óvatosan!

2015. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cernageza ***** válasza:
100%

belül a házban a beszívott apró szöszmöszök összeálltak egy gyapjúzokni-jellegű összetett réteggé, és nem engedik a hűtőventinek, hogy megszabadítsa a meleg levegőtől a belső részt.


[link]


ilyesmi van bent. Ha ezt eltávolítod - vagy egy hozzáértő - , fel fog lélegezni a gépezet.

2015. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

esetleg még az is segít ha kissé bonyolult szétszedni,ha porszivót a szellőzőrács elé közvetlenül -és hagyod hadd dolgozzon.

egy acert könnyen tudtam szétszedni és pucolni,de a samsungot már sajnos nem.szinte mindent kellene le és kiszedni mire a ventihez eljutnék-igy maradt a porszívó.

eddig szerencsére jól müködik ezzel is de a tisztítás az fontos.

2015. aug. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemes Zoltán válasza:

nem kéne neki égett szagot adnia akkor sem ha eltömődött.

Mert ha melege van akkor kikapcsol szag nélkül.

Én a táp-ra tippelnék sürgősen szaglászd meg (az a fém doboz a dobozon belül ventilátorral:)

Nem tűr halasztást a dolog égett szag esetén várható hogy elcsattant , és akkor viszi az alaplapot videokártyát s.t.b

Láttam már eltömődött proci hűtőt az nem volt büdös.

A gép borítás eltávolítása is jól jöhet ha nincs gyerek a közelben, a pc házak többnyire túl melegek.

2015. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!