Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek jó ötlet az, ha...

Szerintetek jó ötlet az, ha berakom a kanalam a mikróba, hogy felmelegedjen és könnyebben lehessen vele fagyit enni?

Figyelt kérdés

Nem sokszor szoktam dobozos fagyit venni, de amikor veszek, akkor általában berakom a mélyhűtőbe, hogy ne olvadjon ki. Na ilyenkor altalában megfagy és eléggé meg kell vele szenvedni ha meg szeretném enni. Ezért gondoltam rá. Gyors, praktikus.

Ti mit gondoltok róla?



2015. aug. 26. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Vannak könnyebb módjai is az öngyilkosságnak...
2015. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Felhívtam a NASA-t meg a Francia Akadémiát, és a kvantummechanikai, mikrobiológiai, áramlástani, fémmegmunkálási, atom- és asztrofizikai, statikai, termodinamikai és teozófiai szakértők egyaránt azt javasolták, hogy tartsd a kanalat inkább a csapban a forró víz alá.


Persze ha a fagyievésen kívül a mikrót is gyorsan, praktikusan tönkre akarnád tenni, akkor a te megoldásod lesz a célravezetőbb a kettő közül.

2015. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tanították neked hogy fém tárgyat nem teszünk mikróba? Le akarod égetni a házat?
2015. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én a fagyit tenném a mikróba , ez nálam eddig bevált :)
2015. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Folyadékba merülő fém kanalat szabad mikróba tenni,

sőt ezzel megvédhető, hogy az edény kivételekor hirtelen felforró folyadék kifusson. (Használati útmutatóban írják, nekem bevált.)


Amúgy mivel folyadékhoz kötött az eljárás


abszolút pazarlás így melegíteni kanalat.

2015. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
jobbat ajánlok. forró késsel kockázd meg a tetejét, utána forró vízbe mártsd bele a kanalat és kockánként szépen kiszedheted.
2015. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cernageza ***** válasza:
Nem lesz meleg a kanál, csak szikrázni fog. Bizonyos körülmények közt szabad a mikróba fémtárgyat tenni (pl. kanalat folyadékba merülve), de ez nem az az eset.
2015. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
NEM. Semmilyen fémtárgyat ne tegyél mikródba, mellesleg vizet se, ha azt szeretnéd hogy hosszú életű legyen. Azért ne tegyél bele mert a víz vagy a fém tárgyak visszaverik a hőhullámokat, nos, ezek a visszavert hőhullámok meg szerintem eljutnak olyan kis részekbe a mikrónak ahova nem kellene és szét éget egy-két dolgot, nos ez nem 100% hogy így van, de valami hasonló. :) Üdv.: Minél nehezebb enni a fagyit, annál tovább tart. ^-^
2016. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Viszont ha folyadékban van az a kanál, akkor nem tesz nagy kárt a hűtődben. :)
2016. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Inkabb a fejedet tedd be a mikroba
2016. máj. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!