Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van olyan személy itt aki...

Van olyan személy itt aki TEKA indukciós főzőlapot használ?

Figyelt kérdés
TEKA indukciós főzőlapom van. Eddig 2x használtam, de van egy idegesítő tulajdonsága főzés közben. Érdekelne, hogy másnak is van-e ilyen tapasztalata. A típusa IR 6040. Megtanultam, hogy az indukciós főzőlap szakaszosan melegít, viszont mikor főzés közben ki-be kapcsol a relé benne (kb 3 másodpercenként), ami forral/melegít, annyira hangos, hogy a tv nézés közben idegesít (amerikai típusú konyha). Eddig csak rövid ideig főztem rajta, de elgondolkodtam, hogy ha pl. tyúkhslevest főzök rajta több óráig, alacsony fokozaton, akkor ezt órákon keresztül kell hallgatnom, ami nagyon bosszantó. Van olyan, aki szintén TEKA-t használ (vagy bármilyen indukciós főzőlapot), és hasonló tapasztalata van? A szervíz azt mondja, ez normális. Sztem meg marhára nem, mert idegesítő. Egy AEG-s ismerődsöm mondta, hogy az övő (AEG) semmilyen hangot nem ad ki. Segítsetek kérlek!!!! Dobhatom ki a 100 ezres főzőlapot???!!!

2015. aug. 31. 09:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!