Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Magától újraindulhat a mosógép...

Magától újraindulhat a mosógép? (Siemens WM10E160BY)

Figyelt kérdés

Új mosógép; a használati útmutató elolvasása után úgy gondoltam, hogy megpróbálkozom a mosással - eddig más típusú gépekkel volt dolgom.

A program beállítás egy tekerőgombon keresztül történik, a használati útmutató szerint pedig akkor ér véget a művelet, ha kigyullad egy nyilat (->) ábrázoló gomb, és villog a programindító.

1 óra 30 perc elteltével ez meg is történt, csipogott a gép, világított és villogott aminek kell. Nem szedtem ki rögtön, épp valami közepén voltam, gondoltam kész, ráér. 2-3 perc múlva viszont újrakezdte(?) a mosást.

A kérdésem az lenne azokhoz akiknek ilyen gépük volt/van, hogy lehetséges e, hogy tényleg elölről kezdte a mosást? Vagyis ha ezt meg akarom előzni, akkor a következőekben amint csipog, rögtön menni kell kikapcsolni?

A régi gépeim leálltak maguktól. A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 6. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!