Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Érdemes Indesit mosógépet venni?

Érdemes Indesit mosógépet venni?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak kimondottan Indesit márkájú mosógépről?
2008. szept. 8. 20:32
 1/9 anonim válasza:
83%
Igen ,. érdemes, elég jók. Jobbak mostanában minta whirphool, mert már azok is szalaggyártottak, és nem sok évre vannak készitve már sajnos. Ezt egy eladó mondta a boltban. Az indesit még jó.
2008. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az van és szeretem. Már 5 éves és különösebben nem volt vele gondom.
2008. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is ez van és gyönyörűen moss.Szerintem mindegyik mosógép jó.Pénztől függ milyet veszel.
2008. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb.harom eve van meg,eloltoltos,500 fordulatos,meg vagyok elegedve vele,egyeduli dolog ami nem tetszik hogy a mososzeradagolo fiok alatt kezd a festek lepattogni es egy pici rozsda jelent meg,nem tudom mi az oka.Egyebkent ha most vennek mosogepet,feltetlenul felultoltost vennek.
2008. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Érdemes!!!! Nagyon jók! Nekünk 1200 fordualatos van és nagyon jó! 1 éves whirlpool mosogép 4x volt szervizbe ismerősömnek.
2008. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon jó mosógép szerelő ismerősöm, véleménye hogy nem szabad ezt a tipust megvenni, nagyon sok baj van velük. Sajnos az egyik nagycsaládos ismerősöm révén nekem is hasonló a véleményem, 3-szor lett cserélve 3 nap alatt. (Képes volt 24 órán keresztül mosni vele hogy kijöjjön a hiba ha van.)

Ami biztosan jó a Miele, de horrror az ára, ajánlható még az AEG , Elektrolux. Egy biztos, a Mielén kívül nem 10 éven felüli élettartamra vannak gyártva a mostani mosógépek. Egyébként sohasem az eladótól kell véleményt kérni, hanem mondjuk egy mosógép szerelőtől. Nekem is AEG van, és a mosógép szerelőm is ezt ajámlotta. Mi is nagycsaládosok vagyunk, jól meggondoltam mit veszek, mert minumum kétszer megy naponta. Egyébként van az indexen egy nagyon jó mosógépes topic, érdemes beleolvasni.

2008. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 10. 18:34
 8/9 anonim válasza:

Nekem is mindenki agyin dícsérte, de nagyon megjártam vele!

1 hónappal a gari lejárta után tönkrement, és nem lehetett megjavítani, pedig vigyáztam rá és nem ment nagyüzememben, kb. heti 3-szor. Kiderült, hogy hibás szériából volt való, utánajárás, telefonálgatás, faxolás után visszadták az árát! De a pénzan már nem Indesitet vettem...

2008. szept. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Igen érdemes! Én szeretem :) Nekem az van .
2008. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!