Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elől vagy felűl töltős mosógép...

Elől vagy felűl töltős mosógép a jobb, öblités szempontjából? Melyiknél érezhető jobban az öblitő?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 21:28
 1/10 anonim válasza:
Nekem felültöltős mosógépem van,az előírt öblítő adagnak csak a negyedét teszem bele,és így is nagyon érződik a ruhákon.
2010. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Benzines, vagy dízel autót vegyek? Melyiknek kényelmesebb az ülése?
2010. márc. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
benzineset meg dieselt is
2010. márc. 15. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy seggel, csak egy lovat! :)
2010. márc. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Tutujka válasza:

Szerintem attól függ, mennyi öblítőt teszel bele.

És milyent használsz?

Én azt a LENOR-t szoktam venni, amit száradás után, ha dörzsölöd a ruhát intenzívebb lesz az illata.

Magában is igen intenzív, de ha megérinted a ruhát, sokkal illatosabb.

Egyébként szerintem mindegy melyik mosógép.

2010. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem az volt a fontos ELFÉRJEN AHOVÁ KERÜL. És a felültöltös jöhetett szóba.

Öblítő helyett abba a tartályba ecetet teszek. Az esetleg még színét eresztő ruhának jó.

De a vízkövet se engedi lerakódni!!

Sose használtam azt az " izét " amit reklámoznak..

Tudom calgon....

Az öblítő fajtája, mennyisége a döntö, hogy mennyire illatos a ruha.

A lenortol tüsszögök :-(

2010. márc. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tutujka válasza:

Nekem a Lenor jött be. De kinek mi.

Calgon! A 10 éves mosógépem mikor először lett "szétszedve" ( nem használtam vízlágyítót ) a szerelő meglepődve látta, hogy alig volt vízköves a fűtőszál.

Kérdezte, használtam e valamit.

Mondtam, csak a mosópor, semmi adalék.

Ennyit a Calgonról.

2010. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

03-19.20:48!

Az enyém nem éri meg a 10 évet. Kb 3 évesen a szivattyú motort kellett kicserélni. Nem volt 6 éves, és az egyik tengelye tört el. Mindketőt kicseréltettem, mert nehogy 1 év múlva a másik törjön el.

Ha kell venni újat, elöltöltös lesz valószínű, és 7 kg kapacitású. Mindegyikbe van súlyautómatika, annyi vezet használ amaennyi ruhát betettem. Nem olyan nagy a méretbeli különbség a gépek között.

2010. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nyomd be az öblitö stoppot , addig hagyd állni mig gondolod hogy a ruha be nem veszi jobban az illatot .
2010. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Öblitő topp gomb arra is jó, hogy ott ázzon egy kicsit. Vagy : kikapcsolni és 5 perc után elindítani, fejezze be a programot.

A felültöltőset én ki tudom kapcsolni, de a mosás elején arra is jó a leállítás ,ha valmait be akarsz még tenni a gépbe, mert kimaradt...

2010. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!