Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Porszívó gégecsövet hogyan...

Porszívó gégecsövet hogyan lehet a csonkhoz csatlakoztani?

Figyelt kérdés

Megtört a Samsung 1 éves porszívóm gégecsöve, illetve egyre jobban meghajlik a csonkhoz közeli része, ezért a szívóereje megszűnik, ha olyan szögben csavarodik használat közben.

Egy új gégecső pisztollyal és csonkkal min. 10 ezer ehhez a típushoz, ezért arra gondoltam, hogy levágom azt a 5-7 centit a gégecsőből, és szigetelőszalaggal a csonkhoz ragasztanám.

Egyébként megkérdeztem egy univerzális gégecső árusító webáruházat, hogy hogyan lehet csatlakoztatni egy gégecsövet csonk nélkül (amit árusítanak, csak 2 ezer métere),és annyit írtak vissza, hogy némi barkácsolással. Kösz.

Tehát akár levágom a hibás részt, akár veszek egy tömlőt csonk nélkül, ugyanott vagyok.

Tehát segítséget kérnék, hogy egy nő hogyan tud egy gégecsövet csatlakoztatni a porszívó csonkjába. Ragasztószalag, szigetelőszalag vagy egyéb ragasztó???


2015. okt. 3. 23:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Még egy megoldásra gondoltam.

Egy drótgyűrűt beledugni arra a pontra, ahol össze szokott szűkülni a tömlőt, vagy valamit, ami nem engedné,hogy megtörjön.

2015. okt. 3. 23:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szigetelőszalaggal ragaszd, hanem a csonkból kivágod/kikaparod a csődarabot és az egészséges csövet beleragasztod valami műanyag ragasztóval.
2015. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=GSe2iZ3ki2Y

Itt egy link, nézd végig 4 rész azt hiszem.

2015. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a tanácsokat, nem is gondoltam rá, hogy idegen nyelven keressek rá megoldást, (angol és német számomra nem probléma, hiszen ez a szakmám.)


Megpróbálom, csak milyen ragasztót használjak???Márkát tudtok ajánlani? Van erősebb fajta műanyagragasztó??

Egyébként mentek a zöld kezek.

2015. okt. 4. 00:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Pattex-et adott ki a kereső. Használtátok? Tapasztalat???
2015. okt. 4. 00:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen jó lesz. Pattex, Palmatex, a lényeg hogy ne valami gagyi pillanat ragasztó legyen. :D

Sok sikert.

2015. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, megcsináltam, bár volt segítségem. Levágtam a rossz részt, kiszedtem a csonkból a maradékot, és próbáltam beleragasztani, de sehogy nem ment. Nem tudtam beletekerni. Férfi ismerősöm viszont beletekerte ragasztó nélkül és fogja. A menete fogja gondolom. Porszívóztam vele és nem jött ki és szíííííííívja mint újkorában. :-)))))

Szóval, próbáljátok meg, mert nincs mit veszteni.

2015. okt. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!