Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Praktikus a mosogatógépnél az...

Praktikus a mosogatógépnél az evőeszköztartó felső tálca?

Figyelt kérdés
A legtöbb gépnél 2 tálca van, abba kell betenni a kivehető evőeszköztartó műanyagot, de némelyikben (pl. WHIRLPOOL ADPF 941 IX Premium, BOSCH SPS 69 T 38 EU) van egy harmadik tálca legfelül az evőeszközöknek. Praktikus? Jobban kihasználhatóvá válik a többi tálca? A hagyományos kivehető evőeszköztartós megoldás hogy működik? Kint gyűjtitek amíg tele nem lesz, aztán rakjátok be a gépbe?

2015. okt. 6. 12:44
 1/7 anonim válasza:

Apuéknál otthon egy régi Bosch van, kosaras. Nem, dehogy gyűjtik kint a koszos villákat! :) Ugyanúgy bent gyűlik, mint a többi szennyes edény. Nekünk Miele van, felső tálcás, én nagyon szeretem azt is, egyébként a másikkal sincs az égvilágon semmi gond. Ha választanom kéne, inkább a háromtálcásat választanám, ha más érdemi különbség nincs a gépek között, de a másikkal is vígan ellennék.

31/N

2015. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tartottam tőle, hogy esetleg macerásabb a felső tálcás megoldás, és csak reklámfogás az egész - akkor lehet ilyet veszünk.
2015. okt. 7. 17:37
 3/7 cernageza ***** válasza:
a felső tálca előnye pl., hogy hosszabb dolgokat ráfektethetsz, amik az alsó, "bedugdosós" tartóba téve megakasztanák a forgófejet.
2015. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, remek megfigyelésnek tűnik! :-)
2015. okt. 12. 10:52
 5/7 Szmoni69 válasza:
Most veszek új gépet, és nekem egyik szempont a felső tálca. Nekem a kosárral az volt a bajom, ha a kést lefelé teszem be, hogy ne vágja meg a kezem, mikor ismét odanyúlok, egy idő után kivágta a műanyagot alul és kiestek azon az evőeszközök. A melegvíztől még könnyebben deformálodott a kosár. Mindig vita volt a családban, hogy hogy tegyük be a késeket :)
2019. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De rég volt... :-) Köszi a hozzászólást. Utólag elmondhatom, hogy szerettük a felsőtálcásat, de csak akkor praktikus, ha közel van a konyhában az evőeszközös fiók a géphez, mert a felső tálcát nem lehet kivenni a gépből (ha jól emlékszem). A régi kis konyha ilyen volt, az újba viszont kéttálcás került, amiben a felső tálca lentebb engedhető, és akár ott is lehet tányér. Előnyök-hátrányok. :-)
2019. máj. 16. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A kéttálcás típusa micsoda, amelyiket újabbként emlegetted?


Én egyszerű Bosch-t vettem, ennél kosaras konstrukció van evőeszközöknek és a felső rész nem engedhető lejjebb, de még így is beférnek lapos nagy tányérok ja kell, ezért kérdezem. :-)

márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!