Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Tegnap vettem egy Indezit...

Tóthmargit kérdése:

Tegnap vettem egy Indezit mosógépet, de nagyon hangos a működése. Ez normális?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beüzemelés előtt kivetted belőle a dobot rögzítő csavarokat? Erről gyakran megfeledkeznek.
2015. okt. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, még a szállítók, akik be is állították. Nem durva hang, csak olyan visító a centrizésnél és mintha súrlódna a dob néha.
2015. okt. 6. 15:51
 3/11 anonim ***** válasza:
A centrizés sosem lesz néma, az én mosógépem is "visít" :D A súrlódás semmiképpen nem nevezhető normálisnak bár nem úgy tűnik hogy olyan biztos lennél ebben. Sajnos így interneten keresztül semmiképpen nem fogom tudni megállapítani van e valami baja a gépnek és azt hiszem rajtam kívül más se. Ha nem vagy benne biztos hívj ki egy szerelőt.
2015. okt. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot. Még azért várok a szerelővel
2015. okt. 6. 17:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha felvenném a hangját (és idetenném), az segítene?
2015. okt. 6. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetleg belehallgathatok de 100%-os diagnózist valószínüleg így sem fogok tudni adni :D Mindenesetre megpróbálhatom bár továbbra is azt javaslom ha bármilyen gyanúd van a géppel kapcsolatban inkább egy szerelőt keress fel :)
2015. okt. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 JulesM111 ***** válasza:
Ha ez a hang normál mosásnál ( azaz lassú fordulaton) olyan nyekergős-nyöszörgős, nem jelent jót. Valószínűleg a tengelynél lévő V-tömítőgyűrű, vagy a szimmering okozza. Ha teheted reklamálj. Ilyenkor nagy valószínűséggel azt fogják mondani, jól van az úgy. Érdd el, hogy erről készüljön egy jegyzőkönyv, ha esetleg garancia idő romlana el a gép, és 40-50ezer lesz a javítás, ha egybe van építve az üstház ;)
2015. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nézz rá a youtube-on az indesit mosógépeknek hogy milyen a hangja centrizésnél
2015. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat! Mindig tanul az ember :)
2015. okt. 11. 09:49
 10/11 A kérdező kommentje:
Nos most hívtam szerelőt, mert úgy érzékeltem, hogy 60 fokon nem fűti fel a vizet. És megemlítettem a nyekergős hangot is. Szerelő szerint nincs hibája a gépnek :( Mivel még garanciális, van még bőven időm (szerinte).
2016. jan. 7. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!