Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Új hűtő vásárlása előtt...

Új hűtő vásárlása előtt állok! Milyet ajánlotok? Kinek mi vált e?

Figyelt kérdés
Átböngésztem a netet, de amiket kinéztem, mindegyikről van negatív vélemény, van amelyikről nagyon sok.

2015. nov. 7. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mind, csak belebonyolódsz. Menj el valassz ki egyet es hasznald.
2015. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de valamilyen pozitívat várnék! Valakitől, akinek kifogástalanul működik. Például az electroluxról kifejezetten rosszakat hallok, olvasok. Egy hűtő hosszú évekig kell, hogy működjön!
2015. nov. 7. 14:02
 3/6 A kérdező kommentje:
......és kínőttem már a gyerekkoról!
2015. nov. 7. 14:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem Zanussi a normál és a mélyhűtő is, nekem nincs velük semmi gondom ( a normál 10 éves, a mélyhűtő 3 ).
2015. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

""Például az electroluxról kifejezetten rosszakat hallok, olvasok.""



Nekünk Electrolux van már 12 éve - és semmi gond vele. A gyerekek amikor még kisebbek voltak gyakran nyitogatták az ajtaját, ennek ellenére sincs semmi gond az ajtóval sem.


A tesóm Gorenje hűtője 5 éves volt amikor javítani kelletett. A 7 éves hűtőnek a hátán lévő cső spirált ki kelletett támasztani papír lapokkal mert rezonál működés közben és elégé zavaró hangja van. A szakember sem tudott jobb megoldást kitalálni hiába húzott meg minden csavart.

2015. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyik oldalon nagyon sokan írtak az electroluxról, hogy annyira hangos, szinte "fütyül", hogy szerelőt kellett hívni. A zanussin és a gorenjén gondolkoztam. Milyen típusú volt az, amelyik berenozál és a szerelő sem tudott vele mit kezdeni?
2015. nov. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!